Tootegrupid

Descoderm

Hind: 22,80 €
Tootekood:  descoderm
Kaubamärk: 
Ühik:  tk

Alkoholipõhine käte- ja nahadesinfektant Descoderm on dermatoloogiliselt testitud allergilise ja tundliku nahaga inimestele. Ei sisalda lõhna- ega teisi abiaineid.

Tootekood pakend Hind Kogus
descoderm-2 5000ml 22,80 €

Alkoholipõhine käte- ja nahadesinfektant Descoderm on dermatoloogiliselt testitud toode allergilise ja tundliku nahaga inimestele.

Ei sisalda lõhna- ega teisi abiaineid.

 

Kasutusala: hügieeniliseks ja kirurgiliseks kätedesinfektsiooniks. Naha desinfitseerimiseks enne lihtsaid süste ja perifeersete veresoonte punktuure, enne operatsioone, liigesepunktuure, rohkete rasunäärmetega nahapiirkondadel, jahutavateks kompressideks.

 

Kasutamine:

Doseerimisjuhend: Descoderm tuleb hõõruda kuivadele kätele. Hügieeniliseks kätedesinfektsiooniks lahjendamata 30sek, kirurgiliseks desinfektsiooniks lahjendamata 1,5min. Käed peavad olema tugevalt niisutatud lahusega terve toimimisaja vältel. Naha desinfitseerimiseks tupsuta või pihusta nahale lahjendamata lahust. Nahk peab olema niisutatud lahusega toimeaja vältel. Jahutavate kompresside jaoks lahjenda lahust võrdses osas veega.

Descoderm on bakteritsiidne (k.a. MRSA), tuberkulotsiidne, pärmseentevastane, viirusi inaktiveeriv k.a.HBV/HIV/BVDV/HCV/Vaccinia/Rota/Influenza/Noro viirused.

Koostis: 2-propanolool 63,1g, puhas vesi

Sarnased tooted