Tootegrupid

Elastne toestav vöö Gerda 9806

Hind: 11,99 €
Tootekood:  9806
Ühik:  tk

Kasutamiseks selja alaosa koormuse vähendamiseks ja kõhuosa toestamiseks rasedusperioodil. Kõhulihaste toonuse taastamiseks sünnituse järgselt.


Hetkel on toode saadaval ettetellimise kaudu!

  beež valge
2/S
11,99 €
-
1/XS
11,99 €

11,99 €
3/M-XL -
11,99 €

Toestav vöö on mõeldud raseduse ajal selja alaosa koormuse vähendamiseks ja kõhu toestamiseks. Samuti sobib kasutamiseks sünnitusjärgselt kõhulihaste toonuse taastamiseks.

Meditsiinilised näidustused: enneaegne (patoloogiline) kõhu allavaje, väikese vaagna elunditelt ja selja alaosa koormuse vähendamine, loote füsioloogiliselt õige asendi hoidmine.

Operatsioonieelsel- ja järgsel perioodil: kõhupiirkonna operatsioonijärgselt taastumise kiirendamine.

Profülaktiline kasutamine: kõhu venitusarmide tekke ning iseenesliku raseduse katkemise ennetamine. Heaolutunde ja mugavuse suurendamine raseduse ajal.

Kasutamine: toestav vöö  pannakse peale hommikul terveks päevaks ning fikseeritakse vastavalt kehakujule. Korralikult kinnitatud vöö toetab kõhtu, aitab toetada lülisammast ning vältida väsimust ja valusid seljas. Vöö kandmine aitab kergendada hingamist. Vöö on universaalne ning seda võib kasutada ka pärast sünnitust kõhulihaste toonuse taastamiseks. Õige suurus valiakse puusaümbermõõdu järgi allpool kõhtu.

Materjal: 42% lateks, 39% polüester, 19% puuvill

 

Sarnased tooted