Tootegrupid

FertilControl Easy sülje ovulatsioonitest

FertilControl Easy sülje ovulatsioonitest

Kaubamärk: Kavisha Pharm
Tootekood: fertilcontrol1
Ühik: tk
Hind: 25,00 €
Kogus: tk Lisa korvi
   

FertilControl Easy süljetest on mõeldud viljakate ja viljatute päevade kindlakstegemiseks kodustes tingimustes. FertilControl Easy põhineb korduvkasutataval mikroskoobil, mis tuvastab viljakad päevad sülje kaudu. FertilControl Easy seade on lihtne, usaldusväärne, ökonoomne ja mugav. Lisaks effektiivsusele on süljetest ka kiire – vastus saabub juba viieteistkümne minuti jooksul.

FertilControl Easy süljetest on mõeldud mitmekordsekas kasutamiseks ning õige hoolduse korral kestab  kuni 3 aastat.

Ovulatsiooniks nimetatakse munaraku vabanemist munasarjast. See on menstruaaltsükli viljakas aeg. Et olla viljakas ning lapseootele jääda, tuleks olla seksuaalvahekorras 1-2 päeva enne ovulatsiooni ning 24 tundi peale seda. Põhjus – spermatosoidid elavad 2-3 päeva, kuid munarakk on eluvõimeline ainult kuni 24 tundi peale ovulatsiooni – välja arvatud muidugi, kui on toimunud viljastumine. Kui oled vahekorras ovulatsiooni toimumise perioodis, suurendad sa oma võimalusi jääda rasedaks. FertilControl aitab sul selgitada välja täpse ovulatsiooni toimumise aja, et suurendada lapseootele jäämise võimalust.

FertilControl Easy soetamise järel ei pea sa enam igakuiselt ostma lõputuid ühekordseid ovulatsiooniteste.

Enne kasutamist tutvuge pakendis oleva kasutusjuhendiga. Seade on mõeldud vaid välispidiseks kasutamiseks.

Tutvu ka kindlasti FertilControl App’iga, mille leiad Google Play poest “FertilControl” nime alt. App on hea abimees, kes hõlpsustab viljakate päevade kindlaks tegemist, tulemuste lugemist ja kaardistamist.

 

Tutvu ka õpetliku videoga tootjalt: https://www.youtube.com/watch?v=8eD2gi4EFfU

 

Tootjaks Hispaania ettevõte Kavisha Pharm