Tootegrupid

Ostutingimused

PALUME KAUBA EEST TASUDA ALLES PÄRAST ARVE SAAMIST! TÄNAME!

Kauba transport

Kaup toimetatakse kullerteenusega teie poolt määratud aadressile viie tööpäeva jooksul peale arve maksumuse laekumist meie kontole. Transpordivõimalusteks on kas Omniva Post24 või Omniva kullerteenus.

Tellimused maksumusega üle 60 € toimetatakse kliendile TASUTA kulleriga koduukseni.

Alla 60€  tellimustel tasub klient transpordi maksumuse ise:

Transpordi maksumuseks Post24 pakiteenusena on 2,89€ - 4,79€.

Suurus Maksimaalsed mõõtmed, cm (kõrgus, laius, pikkus) Hind
S 9 x 38 x 64 (min laius 9 x min pikkus 14) 2,99 €
M 19 x 38 x 64 3,79 €
L 39 x 38 x 64 4,79 €

Paki saate kätte enda poolt valitud pakiautomaadist. 

Transpordi maksumus kullerteenusega on 5,50 € tellimuse kohta.

NB! Kui kulleril ei ole võimalik kaupa üle anda (adressaat ei ole kättesaadav) kahel korral, viiakse saadetis lähimasse postkontorisse. Sealt saadetakse vastav kiri ja pakk tuleb tellijal ise ära tuua.

 

Tellimine

Kaupu saab osta nii külalise kui registreerunud kasutajana.
Valige välja Teile sobivad tooted ja lisage need ostukorvi. Ostukorvi sisu saate kinnitada vajutades "Vormista ost". Seejärel saate valida, kas sisenete ostukeskkonda külalise või registreerud kasutajana. Peale kontaktandmete sisestamist on Teil on võimalus valida kauba kohaletoimetamise viis ning seejärel kinnitada ost. 
Tellimuse kinnitus ning arve saadetakse Teie poolt sisestatud e-maili aadressile.

Ettemaksu palume teostada alles pärast arve saamist müügisekretäri poolt. Palun kontrollige ka oma rämpspostkasti, arve võib vahepeal sinna sattuda. Peale ettemaksuarve tasumist jõuab kaup kullerteenuse kasutamisel Teieni hiljemalt 5 tööpäeva jooksu. Juhul kui Teie poolt valitud tooteid pole laos, võetakse Teiega ühendust esimesel võimalusel ning informeeritakse kauba saabumisajast.

Kaupade väljastamine laost kullerile tööpäeviti kuni kell 16:00.

 

Maksmine

Ettemaksu palume teostada alles PEALE ARVE saamist meie müügisekretäri poolt. Peale ettemaksuarve tasumist jõuab kaup kullerteenuse kasutamisel Teieni hiljemalt 5 tööpäeva jooksu. Juhul kui Teie poolt valitud tooteid pole laos, võetakse Teiega ühendust esimesel võimalusel ning informeeritakse kauba saabumisajast.

Kauba eest saate tasuda meie arvelduskontole:

Vivax OÜ
Swedbank a/a EE322200221005114479

Kauba tagastamine ja ümber vahetamine

Kauba tagastamise ja vahetamise õigus on 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Tooted peavad olema originaalpakendis koos kõikide markeeringutega ning kasutamata. Toote tagastamine ja/või ümber vahetamine toimub posti teel. Posti teel kauba tagastamine toimub kliendi kulul, välja arvatud juhul kui toode ei vasta tellitule.