Descosept Sensitive kiirdesinfektsiooni lahus pindadele, spreipudel

Tootekood: Sensitivelahus
Kaubamärk:
Ühik: tk
Hind:
12,00 €
   - või -   

Kasutusvalmis kiirdesinfektandi Descosept Sensitive lahus alkoholitaluvate pindade ja meditsiiniseadmete kiireks desinfitseerimiseks. Mugavas spreipudelis.

Alkoholi sisaldav kiirdesinfektant.

• Ideaalne igapäevase rutiini ohutuks desinfitseerimiseks    • Laiaulatuslik ja kiire tõhusus     • Väga hea sobivus materjalidega

Kasutusvaldkond:

Vastavalt Biotsiidsete toodete regulatsioonile (BPR): Alkoholitaluva meditsiinilise inventari ja kõiksuguste pindade kiirdesinfektsioon ja puhastus, peamiselt patsienditele lähedal asuvate pindade jaoks.

Vastavalt EU meditsiiniseadmete regulatsioonile: Mitteinvasiivsete meditsiiniseadmete kiirdesinfektsioon ja puhastus, eriti sobilik meditsiiniseadmete tundlike pindade jaoks.

Toimespekter ja kontaktajad:

Kasutamise soovitus pinnadesinfektsiooniks:

Bakteritsiidne, pärmiseentevastane:           2 min                 Tuberkuloositekitaja vastane.:                     30 s

Mükobakteritsiidne:                                       1 min                 Aktiivne ümbrisega viiruste vastu:               30 s

Piiratud virutsiidse toimega:                         3 min

Kasutamine: Täielik märgumise tagamiseks kanda lahjendamata lahus ühtlaselt alkoholitaluvatele pindadele ning hoida niiskena nõutud kontaktaja vältel. DESCOSEPT SENSITIVE võib kasutada lappidega või spreina.

Koostis: 100g lahust sisaldab: 45g etanooli.

HOIATUS Süttiv vedelik ja aur. Hoida eemal soojusallikast, kuumadest pindadest, sädemetest, leekidest ja muudest süüteallikatest. Mitte suitsetada. SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord. Sisu/mahuti kõrvaldada heakskiidetud ettevõttele või kohalikku kogumispunkti. Ainult professionaalseks kasutuseks.

Tootekood pakend Hind Kogus
Sensitivelahus-4 1000ml 12,00 €
Sarnased tooted
Tootekood: SCH021 ,   Arv pakis: ,   Kasv:
39,60 €
Tootekood: KAITS300 ,   Arv pakis: ,   Kasv:
4,20 €
Tootekood: Dermagripclassic ,   Arv pakis: ,   Kasv:
8,94 €
Tootekood: ProfeelMicro ,   Arv pakis: 1 paar ,   Kasv:
1,80 €
Tootekood: Sensitivelapp ,   Arv pakis: ,   Kasv:
6,84 €