Descosept Sensitive kiirdesinfektsiooni lapid pindadele, N60

Tootekood: Sensitivelapp
Kaubamärk:
Ühik: tk
Hind:
6,84 €
Kogus: - +
   - või -   

Kasutusvalmid kiirdesinfektandi Descosept Sensitive-ga immutatud lapid alkoholitaluvate pindade ja meditsiiniseadmete kiireks desinfitseerimiseks.

Alkoholi sisaldavad lapid kiirdesinfektsiooniks. 20x22cm.

•  Universaalne, mugav ja aegasäästev pealekandmine kasutades praktilist dosaatorit.  •  Kiire, lai efektiivsus.                      •  Eriti sobib patsientide lähedal olevate keskmise suurusega pindade desinfektsiooniks.

Kasutusvaldkond:

Vastavalt biotsiidsete toodete regulatsioonile (BPR): Meditsiinilise inventari ja kõiksuguste pindade kiirdesinfektsioon ja puhastus, peamiselt patsienditele lähedal asuvate pindade jaoks.

Vastavalt EU meditsiiniseadmete regulatsioonile: Mitteinvasiivsete meditsiiniseadmete kiirdesinfektsioon ja puhastus, eriti sobilik meditsiiniseadmete tundlike pindade jaoks.

Toimespekter ja kontaktajad:

Kasutamise soovitus pinnadesinfektsiooniks:

Bakteritsiidne, pärmiseentevastane:           2 min                 Tuberkuloositekitaja vastane:                     30 s

Mükobakteritsiidne:                                   1 min                 Aktiivne ümbrisega viiruste vastu:               30 s

Piiratud virutsiidse toimega:                       3 min

Kasutamine: Pühi pinnad DESCOSEPT AF rätikutega kuni pinnad on üleni märjad ja lasta kuivada terve nõutud kontaktaja vältel. Avatud pakk säilib suletuna kuni 3 kuud.

Koostis: 100g lahust sisaldab: 45g etanooli.

HOIATUS Süttiv vedelik ja aur. Hoida eemal soojusallikast, kuumadest pindadest, sädemetest, leekidest ja muudest süüteallikatest. Mitte suitsetada. Hoida suletud mahutis. SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord. Sisu/mahuti kõrvaldada heakskiidetud ettevõttele või kohalikku kogumispunkti.

Sarnased tooted
Tootekood: descoseptaflapid ,   Arv pakis: ,   Kasv:
Al. 6,60 €
Tootekood: ProfeelMicro ,   Arv pakis: 1 paar ,   Kasv:
1,80 €
Tootekood: cleanisept ,   Arv pakis: ,   Kasv:
Al. 7,20 €
Tootekood: mask ,   Arv pakis: 50 ,   Kasv:
4,80 €
Tootekood: mcvaht ,   Arv pakis: ,   Kasv:
6,84 €