Tootegrupid

Ostutingimused

PALUME KAUBA EEST TASUDA ALLES PÄRAST ARVE SAAMIST (mitte tellimuse kinnitus)!

Kauba transport

Kaup lähetatakse laost viie tööpäeva jooksul peale arve maksumuse laekumist meie kontole. Transpordivõimalusteks on Omniva Post24 ja Omniva kullerteenus.

Alla 70€ tellimustel tasub klient transpordi maksumuse ise:

Transpordi maksumuseks Post24 pakiteenusena on 2,99€ - 4,79€ 

Suurus Maksimaalsed mõõtmed, cm (kõrgus, laius, pikkus) Hind
S 9 x 38 x 64 (min laius 9 x min pikkus 14) 2,99 €
M 19 x 38 x 64 3,79 €
L 39 x 38 x 64 4,79 €

Kui kulleril ei ole võimalik kaupa üle anda (adressaat ei ole kättesaadav) kahel korral, viiakse saadetis lähimasse postkontorisse. Sealt saadetakse vastav kiri ja pakk tuleb tellijal ise ära tuua.Transpordi maksumus kullerteenusega on 5,50 € tellimuse kohta.Paki saate kätte enda poolt valitud pakiautomaadist. 

Tellimine

Kaupu saab osta nii külalise kui registreerunud kasutajana. Valige välja Teile sobivad tooted ja lisage need ostukorvi. Ostukorvi sisu saate kinnitada vajutades "Vormista ost". Seejärel saate valida, kas sisenete ostukeskkonda külalise või registreerud kasutajana. Peale kontaktandmete sisestamist on Teil on võimalus valida kauba kohaletoimetamise viis ning seejärel kinnitada ost. 

Tellimuse kinnitus ning arve saadetakse Teie poolt sisestatud e-maili aadressile.

Maksmine

ETTEMAKSU PALUME TEOSTADA ALLES PÄRAST ARVE SAAMIST (mitte tellimuse kinnitus) müügisekretäri poolt. Palun kontrollige ka oma rämpspostkasti, arve võib vahepeal sinna sattuda. Kaup lähetatakse laost viie tööpäeva jooksul peale arve maksumuse laekumist meie kontole. Juhul kui Teie poolt valitud tooteid pole laos, võetakse Teiega ühendust esimesel võimalusel ning informeeritakse kauba saabumisajast.

Kui tellimuse eest pole tasutud viie tööpäeva jooksul, tühistatakse tellimus automaatselt.

Kauba eest saate tasuda meie arvelduskontole:

Vivax OÜ
Swedbank a/a EE322200221005114479

Kauba tagastamine ja ümber vahetamine

Kauba tagastamise ja vahetamise õigus on 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Tooted peavad olema originaalpakendis koos kõikide markeeringutega ning kasutamata. Toote tagastamine ja/või ümber vahetamine toimub posti teel. Posti teel kauba tagastamine toimub kliendi kulul, välja arvatud juhul kui toode ei vasta tellitule. Raha tagastamine toimub 14 päeva jooksul.